O nas

IDEALNY KLASYK – to miejsce, które powstało z naszej pasji do motoryzacji. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna, kontakty w branży oraz słabość do wyjątkowych samochodów pozwoliła nam na zbudowanie idealnego miejsca do realizacji motoryzacyjnych marzeń dla każdego.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów, które oprócz tego że dają niesamowitą przyjemność z jazdy są także doskonałą inwestycją dla ich posiadaczy.

Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że otrzymasz fachową pomoc nie tylko podczas zakupu ale także podczas dalszej eksploatacji swojego pojazdu.

Wiedza i doświadczenie jaką dysponujemy oraz sieć partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy pozwala nam rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy i zagadki techniczne oraz te związane z renowacją lakieru czy wnętrza.

Oferowane przez nas samochody są poddawane szczegółowej weryfikacji technicznej. Na jej podstawie wykonujemy liczne czynności serwisowo-eksploatacyjne, co pozwala na dalszą bezproblemową eksploatację samochodu.

Idealny Klasyk

Naszym celem jest przede wszystkim rzetelna i kompleksowa informacja, zakończona pełną satysfakcją Klienta.

Kupując z nami zyskujesz nasze indywidualne podejście do tematu. Każdy samochód jest naszą własnością oraz ma komplet dokumentów niezbędnych do jego rejestracji (również na zabytek). Każdy pojazd ma prowadzoną listę prac serwisowych, na które przekazujemy stosowne dokumenty.

Nie musisz być naszym Klientem, żeby skorzystać z naszej wiedzy!
Jeżeli już jesteś posiadaczem klasyka i nie możesz sobie z czymś poradzić napisz do nas.

Paweł Piotrowski

Pasjonat motoryzacji od najmłodszych lat, fan zarówno dwóch jak i czterech kółek. Swoją przygodę rozpocząłem od kompleksowych napraw motocykli a z czasem również samochodów. Wiedzę techniczną pogłębiałem również pracując w autoryzowanych salonach samochodowych różnych marek.

Łukasz Grodzki

Pasja do motoryzacji od dziecka zaszczepiona przez ojca w warsztatowym klimacie. Gazety typu Auto Bild przeglądane od końca lat osiemdziesiątych spowodowały wiele marzeń motoryzacyjnych na całe życie. Fan podróży motocyklowych. Swoją pasję realizuje od kilkunastu lat sprzedając nowe samochody.

Partnerzy